Komentowana treść: Wesołych Świąt
[#31] Re: Wesołych Świąt
Ja również życzę Wesołych Świąt wszystkim obchodzącym te święta i fajnego wolnego wszystkim, którzy ich nie obchodzą (taka tolerancyjna wersja życzeń, hehe).

Pewnie większość z Was już to widziała, bo to dosyć "modne" w tym roku ale jak ktoś nie widział to polecam ten filmik. Ja prawie popuściłem przy oglądaniu. :) Tylko trzeba się skupić, bo akcja toczy sie niezwykle szybko i jak ktoś niespecjalnie kuma angielski to musi się trochę wysilić i wspomóc pauzą (sam się trochę wspomagałem).
[#32] Re: Wesołych Świąt
A jak ktoś niegrzeczny to zamiast wypasionej Amigi, dostanie PC(bez AROSa) pod choinkę
[#33] Re: Wesołych Świąt

@esial, post #32

Zdrowych pogodnych wesołych świąt Bożego narodzenia. Niech Mikołaj przyniesie nam wiele Amig tudzież sporo ciekawych dodatków i innych "bebechów" aby nam było o co się spierać.
[#34] Re: Wesołych Świąt
Ja i moja Amiga 1200 desktop dołączamy się do życzeń:) Zdrowych wesołych i spokojnych świąt. Pozdrawiam
[#35] Re: Wesołych Świąt

@Dziadziomiecio, post #33

100 lat, ziomy ;] Wesołego Ziomala i choinki z Superfrogiem nabitym na czubek.
[#36] Re: Wesołych Świąt
Ich wünsche allen ein Frohes Weihnachtsfest
Wesołych Świąt! :)
[#37] Re: Wesołych Świąt
Dołączam się do życzeń i pozdrawiam wszystkich :D
[#38] Re: Wesołych Świąt
Wszystkiego Najlepszego i co tylko sobie zażyczycie, bez szkody dla innych ma się rozumieć.
[#39] Re: Wesołych Świąt
Ja mam takie małe ( wielkie ) marzenie, żeby co poniektórzy userzy na tym portalu ( amiowce i mosowce ) jak najmniej się kłucili pomiędzy sobą. Było by naprawdę miło czytać informacje ( forum zwłaszcza )o rzeczach które dzieją sie w świecie amigowego systemu.

Pozdrawiam
Piotr Myszkowski ( w swiecie amigowym jako user od 1996 r. mam 40 lat )
;)
[#40] Re: Wesołych Świąt
Świąt wypełnionych radością i miłością.
Niosących spokój i odpoczynek
oraz Nowego Roku pełnego optymizmu i szczęścia


[#41] Re: Wesołych Świąt

@cichym, post #40

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku OK
[#42] Re: Wesołych Świąt
No to jeszcze raz, pod sylwestrowa banie, naj pipol:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem